כחלק ממאמצינו להעלאת המודעות הציבורית לתופעת שינויי האקלים והדרכים המגוונות להפקת אנרגיה ממקורות מתחדשים (שאינם יוצרים זיהום אוויר או גורמים להתגברות אפקט החממה) אנו מציעים להשכרה את "הגנרטור האנושי".

"הגנרטור האנושי" הוא תחנת כח ניידת לייצור חשמל נקי באמצעות דיווש אופניים. באמצעות החשמל המיוצר ניתן להפעיל כמעט כל מכשיר חשמלי – תאורה, הגברה, בלנדרים להכנת שייקים, הטענת טלפונים וכו'. ניתן להציב את המערכת באירועים ולהדגים באמצעותה יצור אנרגיה נקייה ומתחדשת, לספק חשמל למתחמים המנותקים מרשת החשמל ולספק הנאה ספורטיבית וסביבתית למשתתפים.

ניתן לשכור את הגנרטור האנושי בהרכב המיועד ל 4, 12 או 24 מדוושים. המתקן בנוי כולו מחומרים ממוחזרים: שלדות אופניים משומשים, מושבים הבנויים מכיסאות מורה וארגזי חלב, ממיר חשמל ואלטרנטור של משאית.

הבמה החשמלית תאורת הבמה מופקת מתנועת הריקוד. בבמה משולבים סלילי נחושת ודיסקים ממוחזרים ושזורים בה מחרוזות של נורות לד חסכוניות. הרוקדים על הבמה מצוידים בסנדלים מיוחדים. בסנדלים משולבים מגנטים, שפורקו ממעגלים מודפסים שיצאו משימוש. הבמה מורכבת מ- 10 משטחים וגודלה העצום עומד על 30 מטר מרובע, אך ניתן להתאימה לגדלים שונים. הפעילות על הבמה מלווה בהסברים והדגמה על דגם מוקטן.

שירות ההשכרה כולל הובלה, התקנה והפעלה לכל אורך האירוע, בליווי הסברים טכניים ודיונים בנושא אנרגיה מתחדשת.

ניתן לפנות אלינו במייל או בטלפון 077-5112299

 

צפו כאן – הגנרטור האנושי בתכנית "בסביבה טובה" עם אלון נוימן ושרון קנטור בערוץ 1

(ראיון עם איל ביגר בדקה 12:50)

 

Written by goodAdmin